VIDEO: Emisiunea Dialog Social din 23 mai

24.05.2017

În ediția din 23.05.2017 urmărim un reportaj despre cum au marcat sindicaliștii din comunicații Ziua Mondială a Societății Informaționale și Telecomunicațiilor.
Tot în aceeași ediție, Rodica Vîlcu discută despre problemele și reușitele domeniului tehnologiilor informaționale, cu Mihai Iacob, directorul general al Î.S Radiocomunicații și Ion Pîrgaru, președintele Federației Sindicatelor din Comunicații din cadrul CNSM.
În aceeași ediție mediatizăm cum s-au desfășurat spartachiadele din ramura comunicațiilor, cea a educației, dar și cea a lucrătorilor din sfera deservirii sociale.