CONFEDERAŢIA NAŢIONALĂ A SINDICATELOR DIN MOLDOVA

Contacte

Funcția: Nume, Prenume Date de contact
Președinte Budza Oleg (022) 26-65-02

oleg.budza@cnsm.md

Vicepreşedinte Hîncu Mihail (022) 26-65-04

mihail.hincu@cnsm.md

Vicepreşedinte Chiriac Petru (022) 26-65-05

petru.chiriac@cnsm.md

Vicepreşedinte Sainciuc Sergiu (022) 26-65-00

sergiu.sainciuc@cnsm.md

Preşedintele Comisiei de Cenzori Nistor Anatolie (022) 26-65-03

anatolie.nistor@cnsm.md

Șef al Departamentului organizare, educație și formare Mirovschi Tamara (022) 26-65-72

tamara.mirovschi@cnsm.md

Șef al Departamentului protecție social-economică Fisticanu Polina (022) 26-65-65

polina.fisticanu@cnsm.md

Șef al Departamentului juridic Preguza Ion (022) 26-65-63

ion.preguza@cnsm.md

Șef al Inspectoratului Muncii al Sindicatelor Carchilan Elena (022) 26-65-77

elena.carchilan@cnsm.md

Șef al Departamentului finanțe, contabilitate și asigurări sociale Oloi Tatiana (022) 26-65-13

tatiana.oloi@cnsm.md

Șef al Departamentului mass-media și relații internaționale Popescu Rodica (022) 26-65-09

rodica.popescu@cnsm.md

Șef al Departamentului resurse umane, secretariat și protocol Conțescu Elena (022) 26-65-08

elena.contescu@cnsm.md

Șef al Departamentului administrarea patrimoniului sindical, servicii tehnice și exploatare Triboi Nicolae (022) 26-65-34

nicolae.triboi@cnsm.md







Dacă aveţi propuneri, recomandări sau doleanţe ce se referă la activitatea portalului, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon (022) 266 590 sau sa ne expediați un mesaj la adresa de e-mail: press@cnsm.md

Copyright © Confederaţia Naţională a Sindicatelor din Moldova