CONFEDERAŢIA NAŢIONALĂ A SINDICATELOR DIN MOLDOVA

Contacte

Funcția: Nume, Prenume Date de contact
Președinte Zubcu Igor (022) 26-65-02

igor.zubcu@cnsm.md

Vicepreşedinte Hîncu Mihail (022) 26-65-04

mihail.hincu@cnsm.md

Vicepreşedinte Chiriac Petru (022) 26-65-05

petru.chiriac@cnsm.md

Vicepreşedinte Sainciuc Sergiu (022) 26-65-00

sergiu.sainciuc@cnsm.md

Preşedintele Comisiei de Cenzori Nistor Anatolie (022) 26-65-03

anatolie.nistor@cnsm.md

Consilier Patrașcu Vasile (022) 26-65-17

vasile.patrascu@cnsm.md

Șef al Departamentului organizare, educație și formare Franț Lilia (022) 26-65-88

lilia.frant@cnsm.md

Șef al Departamentului protecție social-economică Fisticanu Polina (022) 26-65-65

polina.fisticanu@cnsm.md

Șef adjunct al Departamentului protecție social-economică Iurcu Sergiu (022) 26-65-64

sergiu.iurcu@cnsm.md

Șef al Departamentului juridic Covrig Eugeniu (022) 26-65-14

eugeniu.covrig@cnsm.md

Șef al Inspectoratului Muncii al Sindicatelor Carchilan Elena (022) 26-65-77

elena.carchilan@cnsm.md

Șef al Departamentului finanțe, contabilitate și asigurări sociale Oloi Tatiana (022) 26-65-13

tatiana.oloi@cnsm.md

Șef al Departamentului mass-media și relații internaționale Marian Tatiana (022) 26-65-09

tatiana.marian@cnsm.md

Șef al Departamentului resurse umane, secretariat și protocol Conțescu Elena (022) 26-65-08

elena.contescu@cnsm.md

Șef al Departamentului administrarea patrimoniului sindical, servicii tehnice și exploatare Cojocaru Dorin (022) 26-65-35

dorin.cojocaru@cnsm.md

Secretariat:

 

Telefon: (+373-22) 26-65-02
Fax: (+373-22) 23-45-08
E-mail: office@cnsm.md

Centrul de presă:

 

Telefon: (+373-22) 26-65-90
Fax: (+373-22) 23-45-08
E-mail: press@cnsm.md

Reprezentanții CNSM în teritoriu:

 

Datele de contact aici.

 

 

Adresa: 31 August 1989, 129, Chişinău, Republica Moldova, MD-2012