Audio: Emisiunea de la Radio Moldova din 14.06.2017 despre Congresul III al CNSM

19.06.2017

Sindicalişti din întreaga ţară, parteneri sociali şi reprezentanţi ai organizaţiilor sindicale internaţionale s-au întrunit pe 7 iunie, în cadrul Congresului III al Confederaţiei Naţionale a Sindicatelor din Moldova, zi în care a marcat 10 ani de la constituire. Despre ce au discutat delegaţii şi invitaţii la Congres, care este organul suprem de conducere al CNSM, aflăm din rubrica realizată de Victoria Stănilă, jurnalist, compania IPNA “Teleradio-Moldova”.

Dacă aveţi propuneri, recomandări sau doleanţe ce se referă la activitatea portalului, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon (022) 266 590 sau sa ne expediați un mesaj la adresa de e-mail: press@cnsm.md